گروه موسیقی عرفانی آوای هجران

گروه موسیقی آوای هجران در سال 1382 پس از سالها تجربه در اجرای مراسم ترحیم و یادبود،جشن های ارگانی و شرکت های خصوصی،برنامه های مذهبی و مناسبتی با بهره گیری از نوازندگان جوان و با تجربه کشور ،خوانندگان برتر و چهره های به نام موسیقی کشور با رویکردی اخلاق محور تاسیس و با نگاهی نوین در عرصه موسیقی ملی تشکیل گردید و سعی در اشاعه و حفظ موسیقی اصیل ایرانی دارد.

لذا با حفظ احترام به جایگاه رفیع پدیدآورندگان اثرهای ماندگار و ترانه های ماندگار موسیقی اصیل ایرانی ، نسبت به سلیقه شما در انتخاب چپدمان سازها ، بهترین و ماندگارترین آثار فاخر موسیقی اصیل ایران زمین را ، در مراسم ترحیم و یادبود ، جشنها و برنامه های ارگانی و گردهمایی های شما ، در روی صحنه اجرا نماید..

اجرای مراسم ترحیم و یادبود با سازهای عرفانی نی و دف اجرا میگردد. سازهای نی و دف سازهای پایه و انتخاب بقیه سازها بر عهده شما میباشد.لیکن پیشنهاد میشود برای بالا بردن سطح کیفی برنامه از یک ساز مکمل همچون سه تار ، تار ،سنتور، دیوان و عود در اجرا
استفاده شود.

اجرای جشنهای ارگانی و شرکتهای خصوصی و گردهمایی شما عزیزان به همراه گروه کامل شامل سازهای : نی و دف،تارو سه تار،تمبک،سنتور،دیوان و عود و … میباشد مه بنا بر سلیقه شما چیدمان سازها انجام میگیرد.

گروه موسیقی عرفانی هجران با سابقه ای طولانی در اجرای مراسم های مختلف به همراه مدیریتی قوی در راستای اجرای با کیفیت مراسم تشکیل شده است . امید است که پاسخگوی اعتماد شما باشیم.

تقوی – مدیر گروه

09126170354