گروه موسیقی عرفانی ترحیم آوای هجران

 

گروه موسیقی ترحیم عرفانی آوای هجران با سابقه ای طولانی و توانایی بالا با گردآوری برترین نوازندگان و اساتید به نام موسیقی به خصوص سازهای عرفانی نی و دف ،تار ، سه تار ، سنتور و خوانندگان موسیقی سنتی ایران زمین اجرای مراسم ترحیم و یادبود را عهده دار میشود.

با توجه به سلایق متعدد جهت اجرای مراسم ترحیم ، گروه موسیقی ترحیم آوای هجران در جهت اجرای برنامه عرفانی گام برمیدارد.لذا با حفظ احترام به جایگاه رفیع پدیدآورندگان اثرهای ماندگار و ترانه های ماندگار موسیقی اصیل ایرانی ، نسبت به سلیقه شما در انتخاب چپدمان سازها ، بهترین و ماندگارترین آثار فاخر موسیقی اصیل ایران زمین را در  مراسم ترحیم و یادبود  اجرا مینماییم.

 

اجرای مراسم ترحیم و یادبود توسط گروه موسیقی ترحیم آوای هجران برگرفته از فرهنگ و هنر اصیل ایران زمین میباشد لذا با اتصال موسیقی و عرفان و استفاده از اشعار عارفانه مولوی ، حافظ ، سعدی و دیگر شعرای به نام ایران در جهت بهترین اجرای مراسم ترحیم عرفانی گام برمیداریم.

مدیریت اجرای مراسم ترحیم و یادبود

مدیریت اجرای مراسم ترحیم نیازمند یک کار اجرایی قوی همراه با تخصص میباشد.هماهنگی کارهای قبل از اجرای مراسم و در طول مراسم مطابق با سلیقه و خواست میزبان از عوامل مهم اجرای مراسم میباشد.هماهنگی کامل و مدیریت تیم اجرایی نیازمند تجربه و تخصص فراوان در مدیریت اجرای مراسم های مختلف میباشد.تیم مدیریت گروه موسیقی عرفانی آوای هجران با تجربه و تخصص خود تمام تلاش خود را درجهت بالاترین کیفیت اجرای مراسم ترحیم مینماید.

علاوه بر اجرای مراسم ترحیم و یادبود توسط گروه موسیقی عرفانی ترحیم آوای هجران به همراه سازهای عرفانی نی و دف و دیگر سازهای موسیقی سنتی مدیریت گروه به همراه تیم فنی در جهت باشکوهتر برگزار شدن مراسم های یادبود و ترحیم  بهترین سیستم صوت و تصویر را تهیه نموده و به همراه متخصصان صوت و تصویر اقدام به صدابرداری و تامین سیستم صوتی مراسم نموده و همینطور تصویربرداری مراسم ترحیم و یادبود مینماید.

خدمات صوت و تصویر مراسم ترحیم

نصب سیستم صوتی به همراه صدابرداری کامل از مراسم و تحویل فایل صوتی مراسم

تصویربرداری و فیلم برداری مراسم ترحیم و یادبود

نصب ویدیو پروجکشن

ساخت مستند ترحیم و کلیپ ترحیم و یادبود

 

ورق زدن آلبوم خاطرات برای لحظاتی آدم را به گذشته می برد، به روزهایی که چه خوب و چه بد، چه به شیرینی و چه به تلخی سپری شده اند و حالا نگاه انداختن به آن برای کسانی که قرابتی با آن دارند همچون نگاه کردن به صفحه ی سفید و نقره ای سینما است که به جای دیدن فیلم دیگران فیلم زندگی خود را نگاه می کند. از تلخی های زندگی هر فرد از دست دادن عزیزانی است که در طول زندگی از دست داده اند و یاد آنهایی که چهره در نقاب خاک کشیده اند. نمایش و انتشار عکس های قدیمی و ساخت مستندی در رابطه با زندگی عزیزان از دست رفتخ  می تواند علاوه بر زنده کردن خاطرات مشترک بازماندگان و دوستان که با دیدن این عکس ها حاصل می شود، بهانه ای باشد برای یاد کردن از رفتگان و اسیران خاکی که دیگر در میان ما نیستند و حتی به واسطه ی گرد زمانی که بر رویشان پاشیده شده است شاید خدای نا کرده فراموش شده اند.

به همین بهانه تیم فنی آوای هجران به مدیریت آقای تقوی با همکاری کارگردان و تدوینگر حرفه ای عرصه ساخت مستند و همینطور کلیپ اقدام به ساخت مستند زندگی عزیزان درگذشته مینماید.

تیزر اجرای مراسم ترحیم گروه موسیقی عرفانی آوای هجران :

جهت مشاوره و رزرو گروه موسیقی عرفانی آوای هجران با تلفنهای زیر تماس بگیرید:

مدیریت : تقوی     09396170354 – 09126170354

 

 

 

 

 

aparat black

[carousel coin_nav=”standard” direction_nav=”standard” autoplay=”standard”]

[carousel_item]

project 01

[/carousel_item]

[carousel_item]

tarhim-01

[/carousel_item]

[carousel_item]

tarhim-02

[/carousel_item]

[carousel_item]

tarhim-03

[/carousel_item]

[carousel_item]

tarhim-04

[/carousel_item]

[carousel_item]

tarhim-05

[/carousel_item]

[carousel_item]

tarhim-06

[/carousel_item]

[carousel_item]

ترحیم نی دف

[/carousel_item]

[carousel_item]

dav

[/carousel_item]

[carousel_item]

sdr

[/carousel_item]

[carousel_item]

sdr

sdr

[/carousel_item]

[/carousel]